10% zľava za odber newslettru. Prihlásiť sa na odber.

Káva do vašej kancelárie?

Radi vám pošleme vzorky našich káv.

Mlsnacava u vás v kancelárii.

Káva naša každodenná, životabudič, nakopávač. Povedzme si to na rovinu. Bez nej by to nešlo. Sme veľmi radi, že sa kvalita kávy v kanceláriach mení. k lepšiemu. Či už je to tradičné espresso, výberovka na espresso, či filter. Cítime stále väčší dopyt, ktorý dokážeme uspokojiť našou širokou ponukou káv. Chcete byť mlsní na meetingoch? Chcete vedieť ako to funguje? Stačí jeden klik.

Ako to funguje?

Kliknite na políčko „Vzorky na výber“ a nechajte sa rozmaznávať našou jedinečnou ponukou degustačných krabičiek, ktoré sme pre Vás vyskladali v 3 variantách. To všetko za cenu 15 EUR s DPH. Prípadne, ak máte otázky k zariadeniam na ich prípravu, či údržbu, stačí vyplniť kontaktný formulár a my sa Vám ozveme do 24 hodín.

Mlsám! Mláš! Mlsáme!

Dostali ste sa až sem, tak to naozaj znamená iba jedno. Chcete skúsiť našu kávu. Tak šup na výber „degustačky“.

Mlsnacava u Vás?

Ako píšeme, ponúkame Vám možnosť ochutnať naše kávy na espresso či filter. Ak Vám zachutí, stačí sa nám ozvať prostredníctvom e-mailu, či telefonátu, povedať nám, aká káva Vám chutila a my Vás raz mesačne zásobime Vašou čerstvo upraženou dávkou kávy. S nákladmi na dopravu na nás. Potrebujete poradiť aj pri výbere kávovaru? Aj to vieme. automatické espresso kávovary, či batchbrewre na prípravu filtra. Vieme všetko. Aj pravidelne servisovať a pomáhať s údržbou.