10% zľava za odber newslettru. Prihlásiť sa na odber.

Cítite sa zavalení informáciami o káve?

Pomôžeme Vám zorientovať sa.

Školíme našich zákazníkov.

Počas celej doby spolupráce ponúkame našim zákazníkom rôzne úrovne školení. A nekončia pri začiatku spolupráce. Neustále sa meniace trendy a produkty, ktoré sa dostávajú aj na náš trh, potrebujú zodpovedný prístup.

Naše školenia začínajú pri štarte spolupráce. Týkajú sa obsluhy zariadení na prípravu kávy, ich čistenia a údržby. Pri úvodných školeniach sa učíme pracovať s produktami, ktoré nájdete v našej širokej ponuke. Vieme však s Vami prebrať aj iné detaily týkajúce sa kávy a vôbec manažmentu procesov vo Vašom podniku.

Školíme u Vás, alebo v tom lepšom prípade v našom školiacom stredisku v Banskej Bystrici, kde na 120 metroch štvorcových ponúkame naozaj komplexné zázemie na pochopenie problematiky kávy, mlieka a obsluhy zariadení, ktoré tieto čarovné nápoje pripravujú.

Chcete vedieť nakresliť perfektné srdiečko do cappuccina, či denne nastaviť perfektnú šálku espressa?

Sme tu pre Vás. Naše školiteľky Lívia s Vanesou vás naučia všetko potrebné.

Naše školenia dokážeme prispôsobiť Vaším potrebám. Filtrovaná káva, Latte art, či extrakcia kávy a nastavovanie rôznych parametrov? Stačí sa opýtať a do 24 hodín Vám odpovieme konkrétne na vaše potreby.

Ako správne čistiť kávovar? Nastaviť espresso alebo pripraviť šálku lahodnej filtrovanej kávy?

Viete začať aj bez nás. Na webovej stránke kavadokaviarne.sk Vám prinášame videonávody, ktoré Vám krok po kroku odhalia zákutia všetkých procesov spojených s prípravou kávy a obsluhou zariadení na jej prípravu. Stačí jeden klik.

Školenie? Poďme na to!