10% zľava za odber newslettru. Prihlásiť sa na odber.

Technológia

Kaviareň dokážeme vybaviť špičkovou technológiou a poradiť pri jej výbere. Na Slovensko dovážame už takmer dekádu zariadenia od najlepších výrobcov kávovarov a mlynčekov z celého sveta. A nielen to. Staráme sa o ich perfektný chod, pomáhame so servisom, nastavením, údržbou či vôbec úplne na začiatku, konzultujeme pre Vás to najvhodnejšie riešenie. V našej ponuke je snáď všetko, čo pre správnu prípravu kávy, akoukoľvek metódou, potrebujete.

Otázka, či lepšie povedané problematika, zariadení na prípravu kávy je naozaj veľmi komplexná téma. Pred samotnou kúpou je podľa nás absolútne nevyhnutné byť zorientovaní v problematike.

Otvorenie vlastnej kaviarne je finančné náročný krok. Častokrát sa stretávame so situáciou, kedy sú zdroje vynaložené nie najlepším spôsobom. A to aj u naozaj skúsených gastronómov a baristov. Práve preto ponúkame možnosť našim zákazníkom ponoriť sa do tejto témy o čosi hlbšie, v podobe návštevy nášho showroomu v Banskej Bystrici.

Nedá sa Vám za nami prísť do Banskej Bystrici. Nevadí. Zákazníkov máme po celom Slovensku. Veľmi radi za Vami vycestujeme my. Sme presvedčení, že vo Vašej blízkosti máme zákazníka, kde si môžeme aspoň čiastočne technológiu na prípravu kávy predstaviť.

Samozrejmosťou je 2 ročná záruka, záručný aj pozáručný servis dostupný po celom Slovensku, ako aj v priľahlých oblastiach za hranicami. Konzultácia možnosti filtrácie vody, ako aj upozornenie na jej pravidelnú výmenu a mnoho iného. Popredajný servis a služby, sú pre nás prioritou číslo 1.

Zatiaľ však neváhajte kliknúť na niektorí z odkazov nižšie, ktorý Vás presmeruje na naše webové stránky odkazujúce na niektorých výrobcov, ktorých produkty nájdete v našej ponuke.