10% zľava za odber newslettru. Prihlásiť sa na odber.

Viete nám spraviť vlastný dizajn?

Áno vieme! Spolu s Nikou to zvládneme.

Ako to celé funguje?

Veľmi jednoducho. A čo je prínosom? V prvom rade spoločne spravíme tento svet krajším. V druhom rade Vám pomôže zlepšiť povedomie aj o Vašej značke a zlepšiť predaj kávy. A teda celkovú hodnotu našej spolupráce.

Na našom brande pracuje neskutočne šikovná slečna menom Nikoleta Gajar, ktorá si svojím rukopisom získala srdcia stoviek našich zákazníkov. Práve preto sme spolu s ňou otvorili myšlienku tvorby, lepšie povedané, prepájania nášho brandu s tým Vaším, tak aby sme spoločnými silami naozaj spravili tento svet krajším. Veď povedzte, čo je lepšie ako výborná káva s nádhernom obale? Unikátna kombinácia.

Týmto zákazníkom sme už robili brand

Prezrite si výber spoluprác, ktoré sme s Nikou v ostatnom čase spravili. Našou snahou je skutočne prepojiť základné piliere, ktoré robia Váš koncept a našu kávu jedinečnými. Nie nalepiť logo na obal, ale vytvoriť umelecké dielo, ktoré naozaj skrášli tento svet.

Kto je vlastne Nikoleta Gajar?

Ilustrátorka Nikoleta Gajar prevádzkuje svoj grafický ateliér v Bratislave. S nadšením pre svoju prácu, zhodnocuje viac ako osemročné skúsenosti z agentúr a vlastných projektov. Skúsená v oblasti vizuálnej identity, logotvorby, obalového dizajnu, motion dizajnu, ilustrácii a práci s lokálnymi značkami. Charakteristický podpis projektov nesie ilustrovaná tvorba ich farebná paleta a textúry. Ak sa chcete o jej práci dozvedieť viac navštívte web tu.

Máte záujem o vlastné obaly?