10% zľava za odber newslettru. Prihlásiť sa na odber.

Veľkoobchod

Mlsnacava vo Vašej kaviarni, je samozrejmosť. Teda pokiaľ to s kávou myslíte rovnako vážne ako my. Poďte s nami spoločne napredovať a zlepšovať kvalitu kávy a kultúru okolo jej prípravy vo Vašej kaviarni či reštaurácií.

Kávy z celého sveta
Pravidelné a včasné dodanie
Vybavenie kaviarne
Servis do 24h

Káva, ktorá zaujme

Svojou chuťou, pôvodom, príbehom či marketingom. S kávou to myslíme vážne. Venujeme sa jej už viac ako 10 rokov. Kávu „hýčkame“, staráme sa o ňu. Našim cieľom je robiť to spolu s Vami, našimi zákazníkmi. S Vašou pomocou dostaneme výsledok tvrdej práce farmárov z celého sveta k hosťom v kaviarni na stôl. Robíme všetko pre to, aby sme sa o kávu a jej kvalitu postarali od tohto momentu spoločne s Vami. My Vám sľúbime, že sa k Vám dostane vždy čerstvá kávy, ktorá Vás odlíši od konkurencie, Vy nám sľúbite, že sa o ňu budete starať, s čim Vám my vždy radi pomôžeme.

Šimon Staš

Pražiar, Q Grader, autorizovaný tréner SCA a konateľ spoločnosti, ktorý sa posledné mesiace venuje stále viac a viac vnútorným procesom vo firme. Jeho víziou je posilňovať naše služby. Medzi ciele pre najbližšie obdobie patrí vybudovanie nového tímu školiteľov pre našich zákazníkov, aby sme boli ešte flexibilnejší a otvorenejší Vašim požiadavkám, ako aj zabezpečiť čo najjednoduchší prístup k iným našim službám a produktom.

support@stacomb.sk
+421 917 207 421

Kaviareň dokážeme vybaviť špičkovou technológiou

A poradiť pri jej výbere. Na Slovensko dovážame už takmer dekádu zariadenia od najlepších výrobcov kávovarov a mlynčekov z celého sveta. A nielen to. Staráme sa o ich perfektný chod, pomáhame so servisom, nastavením, údržbou či vôbec úplne na začiatku, konzultujeme pre Vás to najvhodnejšie riešenie. V našej ponuke je snáď všetko, čo pre správnu prípravu kávy, akoukoľvek metódou potrebujete. Pre slovenský trh sme oficiálnym distribútorom týchto výrobcov:

Dodanie kamkoľvek

Vždy rýchlo, čerstvo a bezchybne. A to nehovoríme iba o káve. V našej ponuke nájdete všetky možné baristické potreby, ovsené mlieko Minor Figures, baristické mlieko Milbok, či profesionálne baristické, čistiace prostriedky Cafetto a množstvo iných produktov. Presvedčte sa o tom v našom firemnou katalógu produktov a služieb. Balenia káv v objeme 250 gramov, vhodné na predaj u Vás v kaviarni, či ekologické riešenie balenia vo veľkých nádobách. Jednoducho robíme všetko, čo Vám v spojení so slovom káva napadne.

Školenia baristov

Školenia baristov nie sú u nás marketingovým bonusom, či frázou, ale priamo povinnosť. Práve preto máme v Banskej Bystrici veľké školiace stredisko. Samozrejme neškolíme jednorazovo, sme tu pre Vás počas celej doby spolupráce.

Kto je Mlsnacava a bude Vašou oporou počas našej spolupráce?

René Hauser

S kávou začal pracovať pár rokov predtým, ako zavítal do nášho tímu. Roky však pôsobil vo svete výberových čajov. René je tu pre Vás s ...

Čítajte ďalej

René Hauser

S kávou začal pracovať pár rokov predtým, ako zavítal do nášho tímu. Roky však pôsobil vo svete výberových čajov. René je tu pre Vás s akoukoľvek požiadavkou, ktorá sa týka objednávok, servisu či akýchkoľvek iných veľkoobchodných záležitostí. Jednoducho povedané, je to firemný dirigent, ktorý zariadi, aby akýkoľvek Váš podnet, či prosba bola vybavená v čo najkratšom čase. René si vo firme preskákal už všetkým, pretože to bol prvý človek, ktorí prišiel do nášho, dnes už značne rozšíreného, tímu ľudí.

Michal Janček

Michal rozšíril náš tím koncom roka 2021, kedy sme otvárali náš prvý vlastný espresso shop v priestoroch banskobystrickej Starej Tržnice. ...

Čítajte ďalej

Michal Janček

Michal rozšíril náš tím koncom roka 2021, kedy sme otvárali náš prvý vlastný espresso shop v priestoroch banskobystrickej Starej Tržnice. Bol jeho manažérom a hlavným baristom. Aj vďaka jeho skúsenostiam zo sveta výberovej kávy a gastronómie, sa z tohto miesta stalo jedno z najobľúbenejších kávičkárskych zastávok na strednom Slovensku. Dnes už je jeho prioritou manažment pražiarne a starostlivosť a veľkoobchodných zákazníkov na území celého Slovenska a Českej republiky. Potrebujete pomôcť s výberovou kávou, spraviť objednávku, či jednoducho sa dozvedieť viac o nás a našej pražiarni v Banskej Bystrici, Michal sa o Vás postará.

Michal Pánik

Pracoval v kaviarňach pod vedením viacerých špičkových slovenských baristov, kde nabral skúsenosti. Niekoľko rokov bol prevádzkarom ...

Čítajte ďalej

Michal Pánik

Pracoval v kaviarňach pod vedením viacerých špičkových slovenských baristov, kde nabral skúsenosti. Niekoľko rokov bol prevádzkarom v jednej z kaviarni pre známu slovenskú sieť. U nás sa stal hlavným technikom pre všetky zariadenia pripravujúce kávu. Takže ak máte problém s Vaším zariadením, buďte si istý, že do 24 hodín sa stretnete s Mišom a ten Váš problém identifikuje a odstráni. A ešte Vás pri tom aj zabaví, pretože nedokáže byť ticho. Jednoducho zvláda všetko.

Peťa Hauserová

Človek zodpovedný za celý chod back-officu, fakturácie, platby či akékoľvek administratívne úkony spojené s našou a Vašou firmou ...

Čítajte ďalej

Peťa Hauserová

Človek zodpovedný za celý chod back-officu, fakturácie, platby či akékoľvek administratívne úkony spojené s našou a Vašou firmou. A že je ich neúrekom, to si nemusíme vôbec hovoriť. Veď to poznáte.

Dávid Solivajs

Jedna z najčerstvejších posíl nášho tímu. Má na starosti marketing, sociálne siete, e-shop. Pravdepodobne sa s Vami skontaktuje, aby mohol ...

Čítajte ďalej

Dávid Solivajs

Jedna z najčerstvejších posíl nášho tímu. Má na starosti marketing, sociálne siete, e-shop. Pravdepodobne sa s Vami skontaktuje, aby mohol Vašu prácu a prevádzku poriadne odprezentovať aj prostredníctvom našich marketingových kanálov. K tomu takisto manažuje každú stredu v týždni expedíciu tovaru k našim zákazníkom, takže je garantom toho, že chybovosť pri objednávkach je takmer nulová.

Šimon Staš

Pražiar, Q Grader, autorizovaný tréner SCA a konateľ spoločnosti, ktorý sa posledné mesiace venuje stále viac a viac vnútorným procesom vo firme...

Čítajte ďalej

Šimon Staš

Pražiar, Q Grader, autorizovaný tréner SCA a konateľ spoločnosti, ktorý sa posledné mesiace venuje stále viac a viac vnútorným procesom vo firme. Jeho víziou je posilňovať naše služby. Medzi ciele pre najbližšie obdobie patrí vybudovanie nového tímu školiteľov pre našich zákazníkov, aby sme boli ešte flexibilnejší a otvorenejší Vašim požiadavkám, ako aj zabezpečiť čo najjednoduchší prístup k iným našim službám a produktom.

Kde nájdete kávu z našej pražiarne?

U baristu v Michalovciach

Mirko Škorvánek je veľmi silným menom na baristickej scéne už niekoľko rokov. Veľmi sa tešíme, že po rokoch strávených za cudzím barom sa rozhodol otvoriť si vlastný podnik, kde mu pomáhame nielen s kávou, ale aj kompletným technickým zabezpečením jej prípravy. A to už viac ako 5 rokov.

www.kavezdar.sk

Venti vo Svidníku

Skvelá káva nepatrí len do veľkých miest. Nič iné ako súhlasiť nám neostáva. Rodinný podnik v centre Svidníka s výberovou kávou na mlynčeku je toho absolútne úžasným príkladom. Navyše, s technologickým vybavením, aké nájdete v tejto kaviarni je to naozaj hračka.

www.caffeventi.sk

Kredenček v Tatranskej Lomnici

Nádherný a moderný obchod so suvenírmi v prepojení s maličkou kaviarňou. Pod vedením lokál patriotky Janky toto miesto jednoducho nemôžete obísť.

@krede.ncek

support@stacomb.sk
+421 917 207 421

Kontaktný formulár